Фірмовий салон у Львові

Салон

про нас

Ravak - провідний виробник елітної сантехніки.
Ravak - це злиття інноваційних технології зі сміливими ідеями чеських дизайнерів.


Компанія Ravak об'єднує в собі вишуканий стиль і високу функціональність, доступність в ціні, зберігає при цьому найвищі стандарти якості у своєму широкому асортименті товарів.

Наша компанія є ексклюзивним салоном продукції Ravak на території Західної України. А також єдиний салон сантехніки Ravak в місті Львів, в якому ви зможете підібрати собі якісну сантехніку: душові кабіни, ванни, гідромасажні ванни, змішувачі, плитку, раковини, біде, допоміжне обладнання для ванної кімнати.

У нашому салоні Вам запропонують найвищу якість сантехніки, професійне обслуговування і кращі новинки сантехнічного ринку.


На сайті у великій кількості представлені ванні комплекти, як для скромних, обмежених у просторі приміщень, так і для великих, просторих.

Cантехніка Ravak є кращою сантехнікою для тих, хто цінує в побуті довговічність, надійність, практичність, елегантність і стиль. Купуючи елітну сантехніку, ви неодмінно оберете Ravak !Наш ключовий елемент успіху - задоволення бажань наших клієнтів.

Ви отримаєте справжню насолоду від вашої ванної кімнати, якщо довірите її створення професіоналам салону Ravak Львів.

Ціни в прайс-листі наведені в євро для ознайомлення. Остаточний розрахунок відбувається в салоні в гривні за комерційним курсом.