Якісний магазин сантехніки

VENIS

VENIS

Сьогодні іспанська фабрика Venis - це компанія, яка дозволяє собі сміливі експерименти в поєднанні різних форматів, фактур, стилів і напрямків. Вона спеціалізується на виробництві настінної і підлогової плитки, керамограніта різних форматів, видів і властивостей. Також фабрика виробляє такий високоякісний матеріал як «керамічний паркет» - керамограніт, що імітує паркетну дошку або ламінат.

  Фабрика Venis спеціалізується на виробництві настінної і підлогової плитки великого формату і відрізняється величезним вибором декоративних елементів до облицювальної плитки. Крім цього, іспанська фабрика Venis виробляє колекції безшовної керамічної плитки. Підлогові і настінні покриття від Веніс славляться своєю довговічністю, оригінальним дизайном і сучасними розмірами. Перевага фабрики в тому, що вона не обмежує творчий вибір клієнта, змушуючи купувати безликі моделі, а навпаки, розвиває і формує більш вишуканий смак покупця.

Іспанська керамічна плитка Venis - це гарантоване європейська якість у Вашому домі. Створіть у своєму будинку затишок на довгі роки!