Якісний магазин сантехніки

ROCA

ROCA

Roca розпочала свою діяльність в 1917 році як Compañía Roca Radiadores SA, компанія, яка створювала виключно чавунні радіатори для опалення житлових приміщень на своєму заводі в Гава, недалеко від Барселони. Однак швидкий успіх нових продуктів на ринку і його тверде бажання розширити привели його до розширення сфер бізнесу з метою диверсифікації своєї діяльності. Як результат, в 1925 почала виробництво ванн з чавуну. У 1936 році  Roca увійшов до сектора сантехніки та порцеляни, в 1954 році, він почав робити змішувачі. Другий фарфоровий завод був відкритий в Алкала де Енарес, Мадрид, в 1962 році.

Це було в 1963 році, з пуском машини кондиціонери завод у Sabadell, недалеко від Барселони, Roca, що став одним з перших іспанських підприємств вийти на ринку, що розвивається кондиціонування повітря. П'ять років по тому, в 1968 році, він відкрив свій третій фарфорового заводу, в Алькала-де-Гвадаіра (Севілья)

Виробництво керамічної плиткипочалося в 1980 році.  У 1989 році компанія купила завод сантехніки в Португалії.

У відповідності зі своєю стратегією зростання, 1980-і і 1990-і роки стали свідками відкриття продажів дочірніх компаній, консолідація угод з провідними компаніями та забезпеченні поглинань та інших об'єднаннях комерційних організацій.

У 2002 році Roca приступила до реструктуризації Групи організувати її різних сферах бізнесу в самостійні компанії. Ця реструктуризація процес завершився в 2005 році з продажу свого бізнесу опалення та кондиціювання повітря, щоб сконцентрувати зусилля на підлозі у ванній сектора, світове лідерство в якому була досягнута в перші місяці 2006 року.