Якісний магазин сантехніки

CERIM

CERIM

 Торгова марка Сerim випускає широкий спектр різних видів продукції: облицювальну керамічну плитку з білої глини і різний керамічний граніт. Обсяги виробництва: понад 10 млн. кв.м. плитки в рік.

 У продукції бренду Cerim гармонійно поєднуються бездоганна якість, унікальний стиль і багаторічні традиції. У теж час колекції дуже точно відповідають вимогам сучасного дизайну.

Девіз діяльності Cerim Ceramiche - «синтез дизайну та технологій». Якщо говорити про це докладніше, то майстри фабрики в своїй роботі приділяє велику увагу розробці інноваційних технологій, і в теж час прагнуть до втілення в колекціях керамічної плитки яскравих дизайнерських ідей і розробок.

  Продукція фабрики Cerim відповідає вимогам останніх тенденцій у світі керамічної моди. Люди з різними смаками, дизайнерськими перевагами і прагненнями, знайдуть у серіях фабрики візуалізацію своїх бажань.

 Широкий вибір кольорової гами, декоративних елементів (деякі з яких створюються в ручну) і форматів дає можливість використовувати продукцію Cerim як для бездоганного оформлення інтер'єрів будинків і квартир, так і для реалізації в архітектурних проектів.