Якісний магазин сантехніки

CERAMIKA KONSKIE

CERAMIKA KONSKIE

 Кераміка-Коньське  (Ceramika Końskie Sp. Z oo) займається виробництвом керамічних виробів з 1996 року і функціонує на ринку будівельних матеріалів у формі спільного підприємства.

 Італійські коріння фірми наклали свій відбиток на її розвиток і визначають стандарти гами виробів в даний час. Настінна і підлогова керамічна плитка ТОВ «Кераміки-Коньське» виробляється з використанням італійських технологій та обладнання, з польської сировини і під керівництвом польських фахівців.

 Жорстке дотримання стандартів якості є гарантією задоволення Ваших очікувань. Вироби «Кераміка-Коньське» відповідають найсуворішим європейським вимогам, завдяки чому вони отримують визнання розбірливих закордонних покупців. Високі експлуатаційні властивості наших виробів підтверджуються багатьма визнаними нам нагородами та відзнаками. У 2001 році ТОВ «Кераміка-Коньське» стало лауреатом «Золотого огляду», отримавши титул «Алмазна фірма». Фірма досягла успіху завдяки багаторічній роботі висококваліфікованих менеджерів і співпраці з передовими польськими та закордонними художниками.

Відкритість на новаторські рішення забезпечує впровадження у виробництво новітніх тенденцій моди в галузі будівельної кераміки, починаючи від стриманої класики, через вишукану фантазію і закінчуючи екстравагантністю.

Ми надаємо у Ваше розпорядження міцні, естетичні вироби, що зачаровують розмаїттям візерунків і кольорів.

Віддаючи у Ваші руки чергові каталоги, що демонструють вироби, що випускаються нами в даний час, ми сподіваємося, що різнорідність представленого пропозиції надихне Вас на створення ванної кімнати своєї мрії, неповторною кухні або іншого своєрідного